Titles you rated
Julie & JuliaRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
SecretRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0