Movies
Ratings
619
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Hula GirlsRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5
A Christmas CarolRated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The March of FoolsRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0