Movies
Ratings
586
6/45Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Land of HappinessRated ★ 3.5- Between you and meRated ★ 3.5
- Love in the Tinder ageRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0