Series
Ratings
109
VincenzoRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Dept. QRated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
Murder MindfullyRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 2.0