Titles you rated
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 4.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
Shoot 'Em UpRated ★ 3.5
HandphoneRated ★ 3.5
The MythRated ★ 3.5
GamerRated ★ 3.5
Child's Play 3Rated ★ 4.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Almost LoveRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
Apollo 13Rated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 3.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 2.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 4.0
American PieRated ★ 2.5