Titles you rated
101 DalmatiansRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0