Movies
Ratings
907
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5- SABAKANRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 2.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0