Series
Ratings
408
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
이혼숙려캠프Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 3.5