Titles you rated
OppenheimerRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Violet Evergarden: RecollectionsRated ★ 3.5
The Bad GuysRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 5.0
The Island of CatsRated ★ 3.5
Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0