Series
Ratings
348
Heaven's Design TeamRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 4.5- LutherRated ★ 3.5
Singles' InfernoRated ★ 3.5
StartupRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0
Youth Over FlowersRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5