Titles you rated
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
Intolerable CrueltyRated ★ 2.5
Inherent ViceRated ★ 3.5
Boogie NightsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Night FliersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Goodbye, Dragon InnRated ★ 4.5
M3GAN 2.0Rated ★ 1.5
AsuradoRated ★ 1.5
MisericordiaRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0