Titles you rated
The CrownRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 2.5
GleeRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0