Titles you rated
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 4.5
CubeRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.5