Series
Ratings
28
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 3.0
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 3.5
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 3.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.0
Love will begin when Money endRated ★ 3.0
Family's FormRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0