Series
Ratings
26
The Return of SupermanRated ★ 3.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0