Titles you rated
Campus S CoupleRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.5
HindsightRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
For the EmperorRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5