Movies
Ratings
148
No Tears for the DeadRated ★ 2.0
The StudentRated ★ 5.0
Casino RaidersRated ★ 5.0
SplashRated ★ 4.0
The Last Boy ScoutRated ★ 5.0
CocktailRated ★ 4.5
Look Who's TalkingRated ★ 5.0
Modern BoyRated ★ 4.0
My Own Private IdahoRated ★ 4.5
The English PatientRated ★ 5.0
LincolnRated ★ 4.0
The Coast GuardRated ★ 2.5
Once a ThiefRated ★ 5.0
Rough PlayRated ★ 3.5
G.I. JaneRated ★ 2.0
Love StoryRated ★ 4.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.5