Titles you rated
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 2.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 0.5
ChloeRated ★ 3.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
AnastasiaRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.5
The Ugly TruthRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 0.5
GloveRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 0.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 0.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0