Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.5
Crazy/BeautifulRated ★ 2.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0