Titles you rated
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 1.5
All About My WifeRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 2.5
The FlintstonesRated ★ 2.5
Princes and PrincessesRated ★ 3.5
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 3.0