Series
Ratings
15
Beef Season 1Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0