Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Altered CarbonRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Initial D: First StageRated ★ 3.5
The Man in the High CastleRated ★ 4.0
The Man in the High CastleRated ★ 4.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5