Movies
Ratings
603
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
SupersonicRated ★ 5.0