Titles you rated
Chief KimRated ★ 5.0
MistyRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Camping ClubRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 0.5