Series
Ratings
105
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
BigRated ★ 1.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Mr. BackRated ★ 2.5
Romance TownRated ★ 2.0- Loving YouRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 1.5
One Warm WordRated ★ 2.0
PunchRated ★ 2.5
Assorted GemsRated ★ 2.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.0
SnowmanRated ★ 2.5
A Love To KillRated ★ 1.5
All About My RomanceRated ★ 2.5
Spring DayRated ★ 3.0
Wild RomanceRated ★ 2.0
Padam PadamRated ★ 4.0