Titles you rated
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0