Titles you rated
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.0
Oh BrothersRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 3.5
Black HouseRated ★ 2.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.5
Private EyeRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0