Titles you rated
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 3.0