Titles you rated
I am a CatRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
DangalRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 3.0- The LetterRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 2.5
Nowhere to HideRated ★ 3.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 4.0