Titles you rated
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.5- School Season 1Rated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 0.5
MRated ★ 4.5
Hotel KingRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 1.0
God's QuizRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 3.5
TripleRated ★ 1.5
Love RainRated ★ 1.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 0.5
Thank YouRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 3.0