Titles you rated
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 3.5