Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 2.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0