Series
Ratings
23
SkinsRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0