Movies
Ratings
207
The ScentRated ★ 2.0
Roman HolidayRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 2.0
FluRated ★ 2.5
The Fast and the FuriousRated ★ 2.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 2.5
SkylineRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
ActressesRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5