Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
The AccountantRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 1.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
DuneRated ★ 1.5
TangledRated ★ 3.5