Movies
Ratings
372
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
The Suicide ShopRated ★ 3.5
A Monster in ParisRated ★ 4.0
Who Framed Roger RabbitRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Snow DogsRated ★ 1.5
ChappieRated ★ 3.0