Titles you rated
The UnforgivenRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
HancockRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Donnie BrascoRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0