Titles you rated
SpartacusRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 0.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0