Movies
Ratings
1047
King RichardRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 2.5
ImpostorRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Citizen KaneRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0