Titles you rated
MidsommarRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
PadakRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 1.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
A Single ManRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
PixelsRated ★ 0.5
CircleRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 2.5
The DressmakerRated ★ 2.0