Series
Ratings
66
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Talentless NanaRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
PossessionsRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- ReaperRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 2.0- The LandRated ★ 2.0
Lie to MeRated ★ 1.0