Movies
Ratings
126
PunchRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 4.0
A Good Rain KnowsRated ★ 3.5
The Naked KitchenRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5