Movies
Ratings
715
Barton FinkRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The Final SemesterRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
I'm Still HereRated ★ 4.0
Heaven is Still Far AwayRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
IntimaciesRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.5
PlaytimeRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 4.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.5