Titles you rated
Melo MovieRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5- Oh, Yeojeong: BusanRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5- Oh, Yeojeong: SummerRated ★ 3.5
- Oh, Yeojeong: SpringRated ★ 4.0