Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Beasts of the Southern WildRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 4.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 3.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.5
Nicholas on HolidayRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
OculusRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Monster HuntRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5