Titles you rated
Phone BoothRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The AnimalRated ★ 5.0
Happy GilmoreRated ★ 4.5
HellraiserRated ★ 4.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 4.0
The Game PlanRated ★ 4.0
Bring It On: In It To Win ItRated ★ 4.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 5.0
The Back-Up PlanRated ★ 4.0
I, FrankensteinRated ★ 4.0
Jackass 3.5Rated ★ 4.0
Babe: Pig in the CityRated ★ 4.0
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayRated ★ 5.0
American WeddingRated ★ 5.0
Doctor DolittleRated ★ 4.0
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 4.0