Movies
Ratings
234
ParasiteRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Princess SwitchRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Dance sports GirlsRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
WildRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
BrightRated ★ 1.0- Beautiful TomorrowRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0