Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Nirvana in FireRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Into the SunlightRated ★ 4.0
- Haneuljae's MurderRated ★ 3.0
- Yeonu's SummerRated ★ 4.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 3.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.5
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.5
Which Star Are You From?Rated ★ 3.0
Ordinary LoveRated ★ 4.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.0
Royal FamilyRated ★ 3.0- The Path to GloryRated ★ 4.0
- Merry MaryRated ★ 4.0