Titles you rated
One Day OffRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Glory JaneRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.5
May QueenRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 4.5