Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0